Hakkımızda

Yurdakul Gürol Beyaz İmza

 

Yurdakul Usta, 19 yaşında Adana’dan Üniversite eğitimini almak için İstanbul’a gelmiştir. 1963 yılında Çarşıkapı’da ilk atölyesini açarak meslek hayatına ilk adımını attı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra 1972 yılından beri Kadıköy’de meslek hayatına devam etmektedir.

GÖKKUŞAĞI AYAKLARIN MİMARI

 

Kurulduğu yıldan beri Yurdakul Usta müşterilerine farklı tarzıyla en kaliteli hizmeti verebilmek için elinden geleni yapmaya devam etmektedir. 51 yıldır müşterilerinin ilgisi, samimiyeti ve takdirleriyle hala ilk günlerinde ki gibi heyecanıyla hizmet vermektedir.

Ayakkabıda ilk kural olarak benimsediği sağlamlık ve kaliteden ödün vermeden üretimine devam etmektedir. Özellikle sipariş üzerine ayakkabı yapımında kişiye özel talepleri titizlikle ve en kısa sürede tamamlayarak müşterilerinin hayallerindeki ayakkabıya kavuşmalarını sağlar.

1963 Yılından Beri Sizlerleyiz

 

Yurdakul Gürol kurulduğu günden beri kaliteli, özgün, dayanıklı ve şık ayakkabılar üretme ilkesiyle ilerlemekte ve tüm ayakkabı yapım aşamalarını büyük titizlik ve özenle yürütmektedir.

Bu süreç yaratıcı modellerin dizaynından, en kaliteli malzemelerin seçimine ve ayağınıza şıklık, rahatlık ve konfor veren ayakkabılarımızın müşterilerimize teslimine kadar büyük bir heyecanla ilk günkü gibi yürütülmektedir.

EL EMEĞİ GÖZ NURU AYAKKABILAR

 

El yapımı ayakkabıların büyüsünün bozulmaya çalışıldığı seri otomasyon üretim çağında hala bu büyüyü sürdürmeye çalışmakla gurur duyuyoruz.

El yapımı ayakkabılarımızla müşterilerimizin hayallerindeki ayakkabılara kavuşmalarını sağlıyor, çeşitli renk, model ve yaratıcı dizaynlar ile müşterilerimizi mutlu etmeye var gücümüzle çalışıyoruz.

Kişiye özel ayakkabılarımız müşterilerimizin tarzını yansıtmada ön plana çıktıkça hevesimiz katlanıyor. Her bir çift ayakkabının üretilmesi doğum aşaması gibi bizi heyecanlandırıyor. Sizleri de bu heyecanı yaşamaya davet ediyoruz!

 

Yurdakul Gürol Siyah İmza