Üyelik Sözleşmesi

1-İş bu üyelik sözleşmesi Yurdakul Gürol – Yurdakul Kundura ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle Yurdakul Gürol olarak anılacaktır.) tarafından, www.yurdakulgurol.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2-Yurdakul Gürol Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

3-Yurdakul Gürol web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.

4-Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Yurdakul Gürol üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. Yurdakul Gürol, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. www.yurdakulgurol.com, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkânına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

5-Üye, www.yurdakulgurol.com’a verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla www.yurdakulgurol.com kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

6-Üye, www.yurdakulgurol.com’a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, Yurdakul Gürol’un tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.

7-Üye, tüm hakları Yurdakul Gürol‘a ait olan ve www.yurdakulgurol.com üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

8-www.yurdakulgurol.com herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Yurdakul Gürol‘un sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı www.yurdakulgurol.com üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. www.yurdakulgurol.com kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir. www.yurdakulgurol.com kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.