Gösterilen sonuç sayısı: 8

Erkek Oxford Ayakkabı

Oxford Ayakkabı

Oxford ayakkabı tüm dünyada en çok tanınan klasik ayakkabı modelleri arasında yer alır. Kökeni hakkında çeşitli hikâyeler vardır. Rahat, şık ve etkileyici tasarımıyla dikkat çeken ayakkabı Oxford tanımını bağcık yapısından alır. Oxford ayakkabı terimi olarak ilk kez 1846’da Chelsa botunun mucidi Joseph Sparkes Hall’ın yazdığı bir mektupta geçer. Bu özel tasarım ayakkabılar 19.yüzyıl ayakkabı modasına damgasını vuran ve günümüzde de trend olmaya devam eden ayakkabılardır.

Oxford ayakkabı erkek modelleri zarif, rahat ve çok yönlüdür. İş görüşmelerinden düğünlere kadar her alanda şıklığı ve zengin stili temsil eder. Bu ayakkabı tarzının geçmişi 200 yıldan fazladır. Kapalı bağcıklarla karakterize edilen Oxford ayakkabılar akıllı yapılandırılmış bağcık sistemiyle fark yaratır. Bu ayakkabı tarzının nereden geldiğine nadir iki farklı hikâye bulunur. Birinci hikâye ayakkabıya adını veren Oxford ile ilgilidir. 19 yüzyılda Oxford öğrencilerinin giydiği diz boyu çizmelerin tasarımının değiştirilmesi sonucu Oxford tarz ortaya çıkmıştır. Bir diğer hikâyeye göre ise Oxford tarzı ayakkabılar Balmoral Kalesi’nden gelir ve Prens Albert tarafından icat edilmiştir. Hangi hikâye olursa olsun Oxford tarzı ayakkabılar 19.yüzyılda giyilmeye başlandı ve modadan asla silinmeyecek bir etki yarattı.

Erkek Oxford ayakkabı günümüzde güçlü stilin, şıklığın ve kalitenin göstergesi olarak algılanır. Bu tarz ayakkabıların gerçek kalitesi el yapımı olduklarında ortaya çıkar. Orijinal Oxford ayakkabı modelleri el yapımı modellerdir. 50 yılı aşan bir süredir el yapımı ayakkabı sanatını gururla sürdüren atölyemizde Oxford tarzı ayakkabı tasarımları özenle yapılır. Atölye ruhunu yansıtan her bir çift ayakkabıda yüksek kalite ve konforu yaşarsınız. Farklı model, renk ve malzeme seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Oxford erkek ayakkabı modellerinde süet, deri veya rugan gibi malzemelerden el yapımı özgün tasarım seçenekleri bulunur. Her bir modelimiz sanatsal vizyonun birer ürünü olarak seri ayakkabı üretiminden farklı olarak üretilir. Gerçek bir Oxford giymek istiyorsanız el yapımı tasarımlarımıza bakmalısınız. Erkek ayakkabı Oxford tarzı modellerimizde hem renk hem de tasarım olarak çok şık seçenekler bulunur. Bu tarz modellerdeki temel fark bağcık sistemidir. Bağcıklar gizli bağcık olarak tasarlanır. Kahve-süet, mavi- bordo gibi çift renkli model seçenekleri vardır. Çift renkli modeller orijinal Oxford tarzını tam olarak yansıtan modellerdir.

El yapımı Oxford ayakkabı yüksek kalite ve benzersiz tasarım farkıyla her detayda şıklığı ortaya koyar. El yapımı ayakkabılar seri üretim ayakkabılardan her açıdan farklıdır. Konfor ve rahatlık, dayanıklılık, sağlamlık ve kullanım kolaylığı gibi teknik özellikleriyle birlikte eşsiz bir güzellik sunar. Oxford klasik ayakkabı klasik erkek şıklığını tamamlayacak en uygun ayakkabı seçeneklerinden biridir. Kullanım alanı neresi olursa olsun zengin stil şıklığı ile fark yaratır.

Oxford tarzı klasik ayakkabılar her yerde ve her zaman güvenle tercih edilebilir. Farklı kombinlerin altına giyilebilir. Klasik Oxford ayakkabı erkek modasında asla vazgeçilmeyen detaylardan biridir. Zamansız modayı yansıtan klasik Oxford tarzı ayakkabılar her erkeğin dolabında olmadı gereken modellerdir. Oxford bir stil bir tarzı anlatır. Oxford güçlü erkek stilinin göstergelerinden biridir. El yapımı ayakkabılarda yüksek kalite ve zengin stil farkı ilk bakışta anlaşılır. Her biri aşk ve sanatla harmanlanan el yapımı ayakkabı tasarımlarımızda ilk bakışta yüksek kalite farkını görebilirsiniz. Oxford ayakkabı tasarımda uzmanlığımız 50 yıllık deneyim sanatta ustalık ile buluşur. Oxford tarzının özel tekniklerini uygulayarak birbirinden şık ve benzersiz modeller tasarlıyoruz. Ayakkabı Oxford modellerinde orijinal tarzın tüm stil detaylarını görürsünüz.

Ayrıca atölyemizde özel müşterilerimiz için özel tasarım Oxford el yapımı ayakkabılar da tasarlıyoruz. Beğendiğiniz malzeme ya da renk veya tasarım arasından kendinize özel ayakkabı da yaptırabilirsiniz. El yapımı kalitesini bir kez keşfettikten sonra yüksek konfor ve şıklığın ayrıcalıklarını yaşamaya başlayabilirsiniz. Oxford ayakkabı erkek modellerinde açma deri tarzı günlük kullanım için mükemmel model seçenekleri bulunur. Açma deri tarzı modeller en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Açma deri erkek Oxford ayakkabılarda bordo veya siyah gibi klasik renk seçenekleriyle değerlendirilebilir. Deri-rugan tarzında çift malzemeli Oxford modeller de tercih edilebilir. Siyah-beyaz Oxford erkek ayakkabı çok şık ve stil sahibi modeller arasında öne çıkar. Mavi-bordo Oxford ayakkabı farklı renk alternatifleri arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Kahve süet Oxford model günlük şık kombinlere zenginlik katacak bir modeldir. Erkek Oxford ayakkabı modellerinde birbirinden şık tasarımları sitemizden inceleyebilir, beğendiğiniz modelleri online olarak sipariş edebilirsiniz.

Oxford tarzını gerçekten yaşamak için el yapımı tasarımları keşfetmelisiniz. El yapımı erkek ayakkabı sanatı kadim bir sanattır. İlk Oxford ayakkabılar elle yapılıyordu. Oxford tarzın gerçek stil detayları el yapımı tasarım farkıyla ortaya çıkar. El yapımı ayakkabılarda stil ve tarz tamamen özgündür. Zamansız moda rüzgârlarına yön veren el yapımı özel tasarım ayakkabıların modası asla geçmez ve geçmeyecektir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu şık ayakkabılar hayat boyu aynı kaliteyi yansıtır. Oxford erkek ayakkabı el yapımı tasarımlarda orijinal tarzın benzersiz şıklığını görebilir aynı zamanda model, renk ve stil olarak farklı tasarım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Deri, süet yanı sıra rugan gibi malzemelerden de çok şık tasarımlarda hem de yüksek kalite tasarımlar ortaya çıkar. Erkek ayakkabı Oxford tarzı modeller çok geniş kullanım alanlarına sahiptir. Ofiste, sosyal alanlarda, özel günlerde tercih edilebilecek çok yönlü şıklığı sunar. Nişan veya düğün gibi özel günlerde de işe giderken de Oxford tarzının zarif şıklığını tercih edebilirsiniz. Çok yönlü şıklığı yaşayabileceğiniz Oxford tarzı el yapımı ayakkabılarda yüksek konfor farkını da keşfedebilirsiniz.

El yapımı ayakkabılardaki konforu başka hiçbir ayakkabıda yaşayamazsınız. El yapımı ayakkabılar her biri birer sanat eseri gibi icra edilirken ayakla tam uyumlu hale gelir. El yapımı Oxford ayakkabı yüksek konfor, benzersiz şıklık ve kalitesiyle her detayda farkını ortaya koyar. El yapımı klasik ayakkabı konfor ve kalitesini bir kez yaşadıktan sonra ayakkabıda gerçek şıklığın ne demek olduğunu anlayabilirsiniz. Stil ve tarz olarak da el yapımı ayakkabılar her detayda zengin duruşu destekler.

Güçlü erkek stilini yansıtan Oxford erkek klasik ayakkabı her adımda şıklık ve konforu ifade eder. Klasik tarzı en güzel şekilde ortaya koymanızı sağlayacak farklı model seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıcalıklı müşteri olanaklarından yararlanarak kendi istediğiniz malzemeden kendi istediğiniz tasarımda Oxford ayakkabı da yaptırabilirsiniz. Klasik Oxford ayakkabı erkek modellerinde malzeme, tasarım, renk gibi detaylara kendi zevkinize uygun özel tasarım seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Erkek modasında özgün stili ve güçlü tarzı yakalamak için el yapımı ayakkabı şıklığını bizimle keşfetme imkânınız vardır. El yapımı ayakkabılar özgün kişilikleri yansıtan sanatsal vizyonu sergiler. 50 yıllık sanat aşkıyla tasarlanan el yapımı ayakkabılarımıza göz atarak yüksek kalite farkını siz de görebilirsiniz. İlk bakışta yüksek kalite ve zengin stil farkıyla dikkat çeken Oxford tarzı el yapımı ayakkabılar arasından beğendiğiniz modelleri seçebilir ve seçtiğiniz modelleri de online olarak kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Sanatının ustası Yurdakul Gürol atölye ruhunu yansıtan birbirinden şık modele sitemizden detaylı inceleyerek cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. İsterseniz de kendi seçtiğiniz malzeme ve tasarımda kendinize özel ayakkabı tasarımı da talep edebilirsiniz. Kusursuz stil ve benzersiz tarzı yüksek konfor kalitesiyle yaşamak için el yapımı ayakkabı ayrıcalığını keşfedebilirsiniz.

Oxford Ayakkabı Modelleri

Oxford ayakkabı modelleri şık, zarif ve çok rahat tasarım seçenekleriyle sunulur. Süet, deri, rugan gibi malzemelerden özel tasarım modeller tercih edilebilir. Farklı iki malzemenin bir arada kullanıldığı modeller de vardır. Oxford erkek ayakkabı modelleri arasında açma deri tasarımlar oldukça popülerdir. Açma deri Oxford ayakkabı modelleri günlük şıklığı yüksek konfor ile tamamlar. Çok konforlu, rahat ve çok şık bir seçenek olarak açma deri model tarzını değerlendirebilirsiniz.

Erkek Oxford ayakkabı modelleri arasında çift renk bordo-mavi gibi modeller orijinal Oxford tarzını yansıtan modellerdir. Özgün stil ve benzersiz şıklık arayanlar için bu modeller ideal seçenekler sunar. Deri-rugan Oxford ayakkabı günlük kullanımda hem şık hem de rahat bir seçenektir. Rugan parlaklığı deri rahatlığı ile buluşur. Şık, rahat ve kaliteli Oxford ayakkabı modelleri el yapımı benzersiz tasarım şıklığı ve yüksek kalite konfor rahatlığını yaşatır. Oxford erkek ayakkabı modelleri el yapımı tasarımları sitemizden kolaylıkla inceleyebilir, beğendiğiniz modellerin siparişini verebilirsiniz. Erkek Oxford ayakkabı modellerinde benzersiz tasarım şıklığı ve yüksek konfor kalitesini bir arada yaşarsınız.

Rugan Oxford Ayakkabı

Rugan Oxford ayakkabı parlak ve zarif görünümüyle şıklığa benzersiz tasarım detayları katar. Rugan malzeme olarak çok yönlü bir malzemedir. Hem günlük şıklığı tamamlamak hem de özel günlerde zengin bir stil yakalamak için tercih edilebilir. Oxford rugan ayakkabı modellerimiz arasında renk ve stil olarak farklı seçenekler bulunur. Konforlu, rahat ve yüksek kalitede el yapımı Oxford rugan ayakkabı erkek modellerinde alternatif tasarımlar değerlendirilebilir. Parlak ve pürüzsüz yüzey ile şıklığı ikiye katlayan rugan tasarımlarda farklı model seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Rugan Oxford ayakkabı erkek modelleri günlük kombinlerde de özel gün kombinlerinde de şık tercihlerdir. Geçmişten bugüne rugan malzeme Oxford ayakkabı tarzında özel bir yere sahiptir. Rugan Oxford ayakkabı klasik şıklığın simgesi haline gelmiştir. Güçlü erkek stilinin göstergesi olan Oxford rugan ayakkabı modellerinde el yapımı orijinal tarz farkını tasarımlarımızla yaşama olanağınız vardır.

Birbirinden şık tarzlarda ve stillerde tasarlanan Oxford rugan ayakkabı erkek moda trendlerinde asla gücünü kaybetmeyen modellerden birisidir. Rugan Oxford ayakkabı erkek trendlerinde yerini asla kaybetmediğinden el yapımı ayakkabı şıklığını uzun yıllar yaşarsınız. Rugan Oxford ayakkabı şıklığını el yapımı konfor ve kalite farkıyla yaşamak için sitemizdeki özgün modellere göz atabilir, beğendiğiniz modeller arasından seçim yaparak siparişlerinizi çok kolay şekilde verebilirsiniz. Dilerseniz de kendi özel tasarımınız için atölyemizle iletişime geçebilirsiniz.

Deri Oxford Ayakkabı

Deri Oxford ayakkabı konfor ve rahatlık üst seviyede kaliteyi yaşatırken benzersiz tasarım şıklığı sunar. Oxford deri ayakkabı seçeneklerinde farklı stil ve tarzlarda seçenekler bulunur. Açma deri ayakkabılar günlük kullanımda büyük rahatlık sağlarken şık kombinlere zarafet katar. Erkek deri Oxford ayakkabı el yapımı tasarım farkını her detayda yaşatır. El yapımı ayakkabılar seri üretimden farklı olarak hem görüntü hem de kullanımda yüksek kaliteyi yaşatır. El yapımı deri Oxford ayakkabı seçeneklerinden tercih ederek yüksek kalite konforun yanında benzersiz şıklığı da bir arada yaşarsınız.

Şık, rahat, hafif ve çok konforlu deri açma Oxford ayakkabı modellerimiz en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Günlük ve özel gün kullanımları için şık tercihlerdir. Oxford deri ayakkabı tasarımlarında el yapımı üretim farkını yüksek kalite konfor standartlarında yaşayabilirsiniz. Erkek deri Oxford ayakkabı modellerinde farklı renk ve stil tercihleri yapmak mümkündür. Siyah veya bordo gibi farklı renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Deri Oxford ayakkabı modelleri hakiki deri kalitesini yaşatırken benzersiz tasarım stiliyle şıklığı ortaya koyar. Farklı model ve tarzlardaki seçenekleri sitemizden detaylı şekilde inceleyebilir, beğendiğiniz modelleri güvenle ve kolayca sipariş edebilirsiniz.

Süet Oxford Ayakkabı

Süet Oxford ayakkabı zarif ve şık duruşuyla benzersiz tasarım farkını ortaya koyar. Zengin stil detaylarıyla dikkat çeken süet Oxford ayakkabı erkek modellerinde renk ve tasarım olarak farklı seçenekler bulunur. Erkek süet Oxford ayakkabı iş kombinlerini zarif şekilde tamamlamanızı sağlayacak stil seçenekleri sunar. Asil ve zarif erkek stilin göstergesi olarak birbirinden şık tasarımlar tercih edilebilir.

Oxford süet erkek ayakkabı seçeneklerinde farklı renk ve tasarım seçenekleri değerlendirilebilir. Malzeme olarak süet çok zarif ve etkileyici bir duruş sergiler. Süet Oxford tasarımları günlük kombinlerde de özel gün kombinlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Süet Oxford ayakkabı modellerinde mor veya kahve gibi farklı renk seçenekleri tercih edilebilir. İsterseniz kendi seçtiğiniz süet renkten istediğiniz modelde süet ayakkabı da yaptırabilirsiniz. 50 yıllık el yapımı ayakkabı sanat ustalığı ile her bir çift ayakkabıda atölye ruhunu ortaya koyuyoruz.

Süet Oxford ayakkabı erkek modasında zarif ve güçlü stilin en önemli detaylarından biridir. Süet aynı zamanda kullanışlı ve dayanıklı bir malzemedir. El yapımı erkek süet Oxford ayakkabı modelleri gardırobunuzda modası geçmeyen tarzıyla uzun seneler ilk günkü performansları ile yer alır. Süet malzeme ayakkabıya ayrı bir şıklık katar. Zarif stil detaylarıyla süet Oxford ayakkabı zengin stilin göstergesidir. El yapımı ayakkabı giyme ayrıcalığını yaşamak için sitemizdeki özel tasarım modellere göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri internet üzerinden kolay sipariş edebilir, isterseniz kendi özel ayakkabı tasarımınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazlık Oxford Ayakkabı

Yazlık Oxford ayakkabı konfor ve şıklığı yaz aylarında üst seviyelerde yaşamanızı sağlayacak modeller sunar. Yazlık Oxford ayakkabı erkek modelleri yazlık kombinleri zarif şekilde tamamlar. Terletme yapmayan, nefes alan yapısıyla yaz aylarında kaliteli adımlar atmanızı sağlarken el yapımı yazlık Oxford ayakkabı tasarımlarımız yüksek kalite konfor standartları sunar.

El yapımı ayakkabı giymek özellikle yaz aylarında konforu ikiye katlar. Yazlık Oxford ayakkabı modellerinde el yapımı orijinal seçenekleri sitemizden inceleyebilir, beğendiğiniz modellerin siparişini verebilirsiniz. Yazlık Oxford ayakkabı tercihinizi 50 yıllık deneyim ve sanat aşkıyla harmanlanan el yapımı tasarımlarımız arasından yapabilirsiniz. Her bir çift ayakkabıda özel tasarım el yapımı yüksek kalite farkını görürsünüz.

Renkli Oxford Ayakkabı

Renkli Oxford ayakkabı orijinal Oxford tarzını yansıyan özel tasarım modeller arasında yer alır. Bordo-mavi gibi farklı renklerde seçenekleri vardır. Renkli Oxford ayakkabı modelleri özgün tarzı yansıtan modellerdir. Şık, rahat ve stil farkıyla öne çıkan renkli Oxford ayakkabı modellerine sitemizden ulaşabilir, yüksek kullanıcı deneyimiyle güvenle satın alabilirsiniz.

Siyah Oxford Ayakkabı

Siyah Oxford ayakkabı çok yönlü şıklığı yansıtan özgün el yapımı tasarımlar arasında yer alır. Siyah renk Oxford modeller her türlü kıyafetle uyum sağlayan zarif modellerdir. El yapımı tasarım farkını, konfor ve stil detaylarında görebilirsiniz. Oxford siyah ayakkabı orijinal Oxford tarzını yaşatan zengin stil detaylarına sahiptir.

Deri, rugan ya da süet gibi birbirinden farklı malzemelerden farklı tasarımları bulunur. Oxford ayakkabı siyah renk seçeneklerinde farklı tasarımlarda modeller tercih edilebilir. Siyah deri açma modeller günlük, konforlu ve şıklığı yaşatan popüler modellerdir. Süet siyah modeller zarif ve şık modeller öne çıkar. Siyah rugan modeller daha şık seçenekler olarak dikkat çeker. Siyah Oxford ayakkabı erkek modasında trendleri yakalamak için dolabınızda mutlaka olması gereken modellerden biridir.

Siyah Oxford tarz olarak günlük iş kombinlerini mükemmel şekilde tamamlar. Özel günlerde sade şıklığı yakalamak için tercih edilebilir. Erkek siyah Oxford ayakkabı seçeneklerinde deri, süet ya da rugan malzemeden özgün tasarımlar tercih edilebilir. Rugan-deri gibi çift malzeme seçenekler de değerlendirilebilir. Siyah erkek Oxford ayakkabı tercihlerinizi el yapımı tasarımlarımız arasından yaparak hem yüksek konforu hem de benzersiz şıklığı bir arada yaşama olanağınız olur.

Atölyemiz 50 yılı aşkın süredir el yapımı ayakkabı sanatı ustalıkla icra eder. Yurdakul Gürol atölyemizde birbirinden şık ve kaliteli Oxford ayakkabılar tasarlanır. Oxford ayakkabı erkek siyah renk seçeneklerinde her zaman stil ve tarz olarak farklı model seçeneklerini bulursunuz. Ayrıca isterseniz de kendi seçtiğiniz malzemelerden istediğiniz tarzda ayakkabı tasarımı da yaptırabilirsiniz.

Siyah Oxford ayakkabı el yapımı tasarımlar yüksek kalite konfor olanaklarını yaşatan özel tasarımlardır. El yapımı ayakkabı giymek ayrıcalıklı konforu yaşamanızı sağlar. Stil olarak benzersiz stilleri el yapımı ayakkabı tasarımları arasında bulabilirsiniz. Oxford siyah ayakkabı tercihinizi el yapımı modeller arasında yaparak benzersiz tarz ve yüksek kalite farkını her kullanımda yaşama olanağınız olur.

Orijinal Oxford tarzını ortaya koyan Oxford ayakkabı siyah modellere sitemizden kolaylıkla ulaşırsınız. Sanat ve aşkla harmanlanan el yapımı ayakkabılarda yüksek kalite farkını ilk bakışta görürsünüz. Siyah Oxford ayakkabı erkek moda trendlerinde asla modası geçmeyen bir yere sahiptir. Günlük kombinlere şıklık katan erkek siyah Oxford ayakkabı her erkeğin dolabında olması gereken ayakkabı modelleri arasında yer alır. Siyah erkek Oxford ayakkabı el yapımı tasarım farkıyla sitemizde alternatif modellerle sunulur. Deri, rugan ya da süet malzeme seçenekleri değerlendirilebilir. Oxford ayakkabı erkek siyah modellerde el yapımı benzersiz tasarım farkını görmek için sitemizde yer alan modellere göz atabilirsiniz.

Beyaz Oxford Ayakkabı

Beyaz Oxford ayakkabı zarif ve şık Oxford tarzı ayakkabı seçenekleri arasında yer alır. Beyaz Oxford ayakkabı modellerinde el yapımı tasarım farkını ve üstün kalite detaylarını görmek için sitemizdeki tasarım örneklerine bakabilirsiniz. Aşk ve sanatla harmanlanan beyaz Oxford ayakkabı tasarımlarında el yapımı ayakkabı şıklığının inceliklerini keşfedebilir, beğendiğiniz modelleri internet üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Kahverengi Oxford Ayakkabı

Kahverengi Oxford ayakkabı orijinal Oxford tarzını yansıtan renk seçeneklerinden birini sunar. Kahverengi çok yönlü kombin kullanımı sağlayan şık bir seçimdir. Farklı kombinler için zengin stil detayı olarak tercih edilebilir. Kahverengi Oxford ayakkabı erkek modasında kurtarıcı bir model olarak da görülebilir. Her türlü kıyafetle uyum sağlayan bu klasik model günlük kombinlerde de özel gün kombinlerinde de kullanılabilir.

Oxford ayakkabı erkek kahverengi modeller şık ve etkileyici tarz seçenekleri ile sunulur. Süet, deri veya rugan gibi farklı malzemelerden model seçenekleri bulunur. Erkek kahverengi Oxford ayakkabı modellerinde farklı tarzlardaki el yapımı tasarımları değerlendirebilirsiniz. Günlük kombinlerinize güçlü ve erkeksi bir stil detayı katacak kahverengi Oxford ayakkabı modellerine sitemiz sayfalarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kahverengi Oxford ayakkabı erkek kombinlerinde tamamlayıcı şıklık detayı olarak tercih edilebilir. Güçlü erkek stilini zarif sanatsal adımlara dönüştüren el yapımı Oxford erkek ayakkabı kahverengi tasarımlarımıza sitemizde inceleme imkanınız vardır. Şık, rahat ve çok yönlü erkek kahverengi Oxford ayakkabı seçeneklerinde farklı stil tercihleri yapabilirsiniz.

Kahverengi Oxford tarzın en çok tercih dilen renkleri arasında yer alır. Birçok kıyafetle rahatlıkla uyum sağlar. Konfor ve rahatlık açısından üstün standartlar sunan kahverengi Oxford ayakkabı modelleri sitemizde el yapımı özün tasarım farkıyla alternatif model seçenekleriyle sunulur. Özgün tasarım seçeneklerine sitemizden göz atabilir, beğendiğiniz modellerin siparişini verebilirsiniz. Kendi istediğiniz tasarımı yaptırmak için atölyemizle iletişime geçebilirsiniz.

Bordo Oxford Ayakkabı

Bordo Oxford ayakkabı en çok tercih edilen modellerden biridir. Bordo renk orijinal Oxford tarzında öne çıkan bir renktir. Bordo Oxford ayakkabı erkek modelleri ile şık ve konforlu tercihler yapabilirsiniz. Farklı kombinlerle uyum sağlayacak bordo Oxford ayakkabı seçeneklerinde deri, süet ya da rugan gibi farklı malzeme seçenekleri bulunur. Şık, konforlu ve kaliteli bordo Oxford ayakkabı seçeneklerine sitemizden özgün tasarım farkıyla ulaşabilirsiniz. Her biri sanatsal vizyonu yansıtan bordo Oxford ayakkabı erkek modellerini dilediğiniz yerde zengin stil detayı olarak tercih edebilirsiniz. Atölyemizde birbirinden şık ve kaliteli ayakkabı modelleri el yapımı farkıyla hazırlanır ve sizlere sunulur.

Mavi Oxford Ayakkabı

Mavi Oxford ayakkabı alternatif renk seçeneği ile özgün stil detayları sunar. Mavi renk orijinal Oxford tarzında sıklıkla kullanılan bir renktir. Mavi Oxford ayakkabı modellerini farklı kombinlerde zengin stil detayı olarak tercih edebilirsiniz. Şık, rahat ve benzersiz tasarım farkıyla dikkat çeken mavi Oxford ayakkabı modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Oxford Ayakkabı Fiyatları

Oxford ayakkabı fiyatları ayakkabı modelinin stil ve tasarım detaylarına göre farklı aralıklarda olur. Oxford ayakkabı fiyatları ve modellerine sitemizden kolaylıkla göz atabilir, beğendiğiniz modelleri ayrıcalıklı müşteri olanaklarından yararlanarak sipariş edebilirsiniz. Oxford ayakkabı fiyatları modele, tasarıma, malzeme ve stile göre değişebilir. Cazip fiyat avantajlarıyla el yapımı ayakkabı modellerini sitemizden satın alabilirsiniz.