Açık Kahve Eskitme Erkek Kovboy Çizmesi

5,750.00 

Açık kahve eskitme erkek kovboy çizmesi özellikle hakiki derisiyle ayağınıza hiçbir zarar vermeden gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kendi atölyemizde el yapımı olan Kovboy çizmelerini zevkinize göre dilediğiniz renklerde ve modellerde sipariş verebilirsiniz.

Yapım Süresi : 7 Gün

Açıklama

Ürün Adı : Açık Kahve Eskitme Erkek Kovboy Çizmesi

Renk : Açık Kahve – Eskitme

Dış Materyal : Deri

İç Materyal : Deri

Taban Materyali : Kösele

Açık kahve eskitme erkek kovboy çizmesi %100 hakiki deriden imal edilmiştir. Açık kahve tonlarında olan deri eskitme yöntemiyle hazırlanmıştır. Çizmenin üzerinde olan desenler özel olarak titizlikle dikilerek yapılmaktadır. Domuz burun şekliyle diğer kovboy çizmelerinden farkı bir yapısı vardır. Kösele tabanında dikiş bulanmaktadır.

Bir zamanların modası olan Kovboy çizmeleri kalın kösele tabanı ve yumurta topuğuyla son derece şık ve zariftir.

Çizmelerimizin içinde kullandığımız deri koku ve terleme yapmaz.

El yapımı açık kahve eskitme erkek kovboy çizmesi, şıklığı ve dayanıklılığıyla öne çıkan bir ayakkabı modelidir. Bu benzersiz kovboy çizmesi, özel olarak el işçiliğiyle üretilmiştir ve her bir detayı özenle tasarlanmıştır. Erkekler için özel olarak tasarlanan bu el yapımı ayakkabı, kovboy tarzını yansıtan bir estetiğe sahiptir.

Açık kahve rengi, çizmelere rustik bir hava katarak şık bir görünüm sunar. Eskitme efekti ise çizmelerin karakterini artırır ve onlara benzersiz bir tarz kazandırır. El yapımı açık kahve eskitme erkek kovboy çizmesi her biri özenle el yapımı olduğu için, her çifti birbirinden farklıdır ve sahiplerine özgü bir tarz sunar.

Bu el yapımı erkek ayakkabıları, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Yüksek kaliteli deri kullanılarak yapılan erkek çizmeler, uzun ömürlü kullanım sağlar. Ayrıca, rahat bir deneyim sunmak için iç astarında da kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Bu sayede, El yapımı açık kahve eskitme erkek kovboy çizmesi ayaklarınızın rahat etmesini ve gün boyu konforlu bir adım atmanızı sağlar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Açık Kahve Eskitme Erkek Kovboy Çizmesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumu Gönder