Bordo Açma Erkek Klasik Ayakkabı

4,500.00 

Bordo açma erkek klasik ayakkabı özellikle hakiki derisiyle ayağınıza hiçbir zarar vermeden gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kendi atölyemizde el yapımı olan erkek ayakkabılarını zevkinize göre dilediğiniz renklerde ve modellerde sipariş verebilirsiniz.

Yapım Süresi : 10 Gün

( Kalıplarımız standart ayak ölçüsüne göredir. Klasik ayakkabı kaç numara giyiyorsanız numara seçimini ona göre yapınız. )

Ürün Adı : Bordo Açma Erkek Klasik Ayakkabı

Renk : Bordo Açma

Dış Materyal : Deri

İç Materyal : Deri

Taban Materyali : Kösele

Bordo açma erkek klasik ayakkabı %100 hakiki dana derisinden imal edilmiştir. Bordo açma rengi olan bu modelimizin derisi elde özel olarak renk verilerek sağlanmıştır. Modelimiz 4 bağdan oluşmaktadır. Ön yüz kısmında maskerata dediğimiz dikiş bulunmaktadır. Taban kısmı diz demirinde özel olarak dövülerek son hale getirilen 1. sınıf köseleden yapılmaktadır.

El yapımı ayakkabılar, özgün tasarımları ve kaliteli malzemeleri ile dikkat çeken ayakkabı modelleridir. Bu kategoride yer alan bordo açma erkek klasik ayakkabı da el yapımı bir üründür. Kaliteli işçilik ve özenle seçilmiş malzemeler sayesinde, şıklık ve konforu bir arada sunar.

Bu el yapımı erkek ayakkabı, klasik tarzıyla öne çıkar. Bordoya yakın koyu bir renkte olan ayakkabı, zarif bir duruş sergiler. Klasik tarzın vazgeçilmezi olan bu bordo açma erkek klasik ayakkabı, her türlü özel ve resmi etkinlikte kullanılabilir. İster takım elbiseyle, ister pantolon ve gömlek kombinleriyle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Bordo açma erkek klasik ayakkabı kaliteli deri malzeme kullanılarak elde üretilmiştir. Derinin doğal yapısı, ayakkabının nefes almasını sağlayarak ayak sağlığını korur. Ayrıca, ayakkabının dayanıklılığını artırır ve uzun süreli kullanım imkanı sunar. El yapımı işçilikle özenle dikilen dikişler ise erkek klasik ayakkabının sağlamlığını ve estetik görünümünü vurgular.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bordo Açma Erkek Klasik Ayakkabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumu Gönder