Siyah Deri Rugan Erkek Oxford Ayakkabı

4,750.00 

Siyah deri rugan erkek oxford ayakkabı özellikle hakiki derisiyle ayağınıza hiçbir zarar vermeden gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kendi atölyemizde el yapımı olan klasik erkek ayakkabılarını zevkinize göre dilediğiniz renklerde ve modellerde sipariş verebilirsiniz.

Yapım Süresi : 7 Gün

Ürün Adı : Siyah Deri Rugan Erkek Oxford Ayakkabı

Renk : Siyah Deri – Rugan

Dış Materyal : Deri

İç Materyal : Deri

Taban Materyali : Kösele

Siyah deri rugan erkek oxford ayakkabı, siyah deri ve siyah rugan deri olmak üzere çift renkten oluşmaktadır. %100 hakiki deriden üretilmiştir. Kösele tabanıyla son derece uzun ömürlü, zarif ve şık bir modeldir.

Klasik erkek ayakkabıların içinde kullandığımız deri koku ve terleme yapmaz.

Siyah deri rugan erkek oxford ayakkabı, şıklığın ve zerafetin sembolüdür. Bu ayakkabı, hem kaliteli malzemelerden üretilmiş hem de el işçiliği ile dikkatle tasarlanmıştır. Bu nedenle, özellikle iş görüşmeleri veya özel davetler gibi özel günler için mükemmel bir tercih olacaktır.

El yapımı ayakkabılar, uzun ömürlü ve dayanıklı oldukları için yüksek kaliteli ayakkabılar arasında yer almaktadır. Siyah deri rugan erkek oxford ayakkabı, tamamen el yapımıdır ve her bir detayı özenle işlenmiştir. El yapımı erkek ayakkabıları, özel bir zanaatkarlık gerektirir ve bu ayakkabı da ustaların büyük bir dikkatle ürettiği bir üründür.

Erkek klasik ayakkabıların en önemli özelliklerinden biri, şıklık ve rahatlıktır. Siyah deri rugan erkek oxford ayakkabı, klasik ve modern tasarımıyla bu özellikleri bir arada sunar. Bu nedenle, hem resmi hem de günlük giyim tarzları için uygun bir seçenektir.

Rugan ayakkabılar, pürüzsüz yüzeyleri ve parlak dokuları ile öne çıkarlar. Siyah deri rugan erkek oxford ayakkabı da bu özellikleri taşıyor ve ayakkabının kalitesini artırıyor. Rugan, aynı zamanda kolay temizlenebilir bir malzeme olduğu için, bu ayakkabı uzun süre dayanacaktır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Siyah Deri Rugan Erkek Oxford Ayakkabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumu Gönder