Kum Beji Püsküllü Erkek Klasik Ayakkabı

4,950.00 

(1 müşteri değerlendirmesi)

Kum beji püsküllü erkek klasik ayakkabı özellikle hakiki derisiyle ayağınıza hiçbir zarar vermeden gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kendi atölyemizde el yapımı olan klasik erkek ayakkabılarını zevkinize göre dilediğiniz renklerde ve modellerde sipariş verebilirsiniz.

Yapım Süresi : 7 Gün

Açıklama

Ürün Adı : Kum Beji Püsküllü Erkek Klasik Ayakkabı

Renk : Süet Kum Beji

Dış Materyal : Deri

İç Materyal : Deri

Taban Materyali : Kösele

Kum beji püsküllü erkek klasik ayakkabı %100 hakiki deriden imal edilmiştir. Rok modeli olarak da bilinen bu modelimiz taban kısmı köseledir. İç astarı da ayağınız rahat etmesi için deri kullanılmıştır.

Erkek ayakkabıların içinde kullandığımız deri koku ve terleme yapmaz.

Kum beji püsküllü erkek klasik ayakkabı, el yapımı ayakkabılar arasında önemli bir yere sahip. Tamamen el yapımı olarak üretilen bu deri ayakkabılar, kaliteli deri malzeme ve özenli işçilik ile üretiliyor. Erkeklerin klasik tarzını tamamlayacak şekilde tasarlanmış olan bu ayakkabılar, şık bir görünüm sunuyor.

El yapımı erkek ayakkabılarının en önemli özelliklerinden biri de dayanıklılığıdır. Uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz kum beji püsküllü erkek klasik ayakkabı, kaliteli malzemeler ve özenli işçilik sayesinde uzun ömürlü oluyor. Kum beji rengi ise, her türlü kıyafetle kolaylıkla kombinlenebilen bir renk olarak dikkat çekiyor.

Erkek klasik ayakkabılar arasında yer alan bu ürün, iş hayatında veya özel günlerde kullanım için ideal bir seçenek olabilir. Deri malzeme, ayak sağlığı açısından da önemli bir avantaj sunuyor. Hem şık hem de sağlıklı bir seçenek olan bu Kum beji püsküllü erkek klasik ayakkabı, el yapımı olması nedeniyle de her çifti özel kılıyor.

Kum Beji Püsküllü Erkek Klasik Ayakkabı için 1 değerlendirme

  1. Oğuzhan

    Hayalimdeki ayakkabıya çok yaklaşmışsınız püskül yerine kemer yapabilirmisiniz?

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumu Gönder