Yeşil Deri Kadın Klasik Ayakkabı

3,250.00 

Yeşil deri kadın klasik ayakkabı özellikle hakiki derisiyle ayağınıza hiçbir zarar vermeden gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kendi atölyemizde el yapımı olan kadın ayakkabılarını zevkinize göre dilediğiniz renklerde ve modellerde sipariş verebilirsiniz.

Yapım Süresi : 7 Gün

Ürün Adı : Yeşil Deri Kadın Klasik Ayakkabı

Renk : Yeşil

Dış Materyal : Deri

İç Materyal : Deri

Taban Materyali : Kösele

Yeşil deri kadın klasik ayakkabı yeşil düz deriden yapılmıştır. Burun kısmı Palyaço Postal’lardan esinlenerek dizayn edilmiştir. Kösele tabanıyla son derece uzun ömürlü, zarif ve şık bir modeldir.

Kadın ayakkabılarının içinde kullandığımız deri koku ve terleme yapmaz.

Yeşil deri kadın klasik ayakkabı, şıklık ve rahatlık arayan kadınların tercihi olabilir. Bu kadın klasik ayakkabının yeşil rengi, her mevsimde giyilebilen bir renktir. Ayrıca deri malzemeden yapılmış olması, ayakkabının dayanıklılığını artırır.

Bu klasik el yapımı ayakkabı, her türlü kıyafetle uyum sağlayabilir. İster iş hayatında, ister günlük hayatta kullanılabilir. Ayakkabının sade ve şık tasarımı, her yaşa hitap edebilir. Ayrıca ayakkabının topuk yüksekliği, ayakta rahatlık sağlayacak kadar düşük seviyededir.

Ürün, uzun yıllar kullanılabilecek kalitede malzemelerden yapılmıştır. el yapımı kadın ayakkabının tabanı kaymaz özelliklidir ve ayakkabının iç kısmı da konforlu bir kullanım sunar. Bu kadın deri ayakkabı bilek kısmı ise ayak bileğini sarması sayesinde daha güvenli bir kullanım sağlar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Yeşil Deri Kadın Klasik Ayakkabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumu Gönder