Yılan Baskılı Erkek Kovboy Çizmesi

4,750.00 

Yılan baskılı erkek kovboy çizmesi özellikle hakiki derisiyle ayağınıza hiçbir zarar vermeden gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kendi atölyemizde el yapımı olan Kovboy çizmelerini zevkinize göre dilediğiniz renklerde ve modellerde sipariş verebilirsiniz.

Yapım Süresi : 12 gün

Ürün Adı : Yılan Baskılı Erkek Kovboy Çizmesi

Renk : Yılan Baskılı

Dış Materyal : Deri

İç Materyal : Deri

Taban Materyali : Kösele

Yılan baskılı erkek kovboy çizmesinin içi ve dışı %100 hakiki deriden imal edilmiştir. Baskılı yılan görüntüsüyle son derece dikkat çekicidir. Bir zamanların modası olan Kovboy çizmeleri kalın kösele tabanı ve yumurta topuğuyla şık ve zariftir.

Kovboy çizmelerinin tabanında dikiş bulanmaktadır. Çizmelerimizin içinde kullandığımız deri koku ve terleme yapmaz.

Yılan baskılı erkek kovboy çizmesi, hem şık hem de cesur bir tarz için mükemmel bir seçimdir. Erkek çizmeler, yılan baskısı deseni sayesinde oldukça dikkat çekicidir ve aynı zamanda kaliteli malzemelerden yapılmıştır.

Bu çizmelerin tasarımı, kovboy tarzını seven erkekler için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca, yılan baskısı deseni ile çizmeler oldukça modern ve şık bir görünüme sahiptir. Çizmelerin dayanıklı malzemelerden yapılmış olması da, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir el yapımı ayakkabı olduğunu gösterir.

Yılan baskılı erkek kovboy çizmesi, hem şık hemde dayanıklı bir el yapımı erkek ayakkabı çeşididir. Yılan baskısı deseni ile modern bir görünüme sahip olan bu çizmeler, kovboy tarzını seven erkekler için mükemmel bir seçimdir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Yılan Baskılı Erkek Kovboy Çizmesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumu Gönder