Siyah Bordo Açma Erkek Klasik Ayakkabı

3,750.00 

Siyah bordo açma erkek klasik ayakkabı özellikle hakiki derisiyle ayağınıza hiçbir zarar vermeden gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kendi atölyemizde el yapımı olan erkek ayakkabılarını zevkinize göre dilediğiniz renklerde ve modellerde sipariş verebilirsiniz.

Yapım Süresi : 10 Gün

( Kalıplarımız standart ayak ölçüsüne göredir. Klasik ayakkabı kaç numara giyiyorsanız numara seçimini ona göre yapınız. )

Ürün Adı : Siyah Bordo Açma Erkek Klasik Ayakkabı

Renk : Siyah Açma – Bordo Açma

Dış Materyal : Deri

İç Materyal : Deri

Taban Materyali : Kösele

Siyah bordo açma erkek klasik ayakkabı %100 hakiki dana derisinden imal edilmiştir. Bu modelimiz bordo açma ve siyah açma olmak üzere 2 renk kullanılmıştır. Açma deri özel olarak elde parlatılarak oluşturulmaktadır. Yüz kısmında ve gamba kısmında zımba delikleri bulunmaktadır. Taban kısmı diz demirinde özel olarak dövülerek son hale getirilen 1. sınıf köseleden yapılmaktadır. Kösele tabanlar dikişlidir.

El yapımı ayakkabılar, özellikle kalitesi ve zarafetiyle ön plana çıkan ürünlerdir. Siyah bordo açma erkek klasik ayakkabı da bu kategorinin örneklerinden biridir. Bu ayakkabı, zarif tasarımı ve el işçiliği ile dikkat çekmektedir.

El yapımı erkek ayakkabılar, özenle seçilen malzemeler ve ustaca işlenmiş detaylarla üretilir. Siyah bordo açma erkek klasik ayakkabı da bu titizlikle hazırlanan bir üründür. Her ayrıntısı özenle tasarlanmış olan bu ayakkabı, hem şıklığıyla hem de konforuyla erkekler için ideal bir seçenektir.

Bu erkek klasik ayakkabı modeli, şık bir tasarıma sahiptir ve her türlü formal veya günlük giyim tarzıyla uyum sağlar. Klasik siyah rengi, bordo detaylarla buluşarak ayakkabıya modern bir hava katmaktadır. El yapımı olması ise siyah bordo açma erkek klasik ayakkabının kalitesini ve dayanıklılığını artırmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Siyah Bordo Açma Erkek Klasik Ayakkabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumu Gönder